Новини


Відбулися обласні турніри юних біологів та математиків

9

Жов
2017

8 жовтня 2017 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХVІ обласний турнір юних біологів та ХХ обласний турнір юних математиків.

Титул переможця ХVІ обласного турніру юних біологів отримала збірна команда учнів комунальних закладів «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» та «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

Друге місце розділили команди НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського, Ратнівського району, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Імені Героїв Небесної Сотні, Горохівської філії Волинської МАН.

Третє місце посіли команди Ківерцівського, Луцького районів, опорного навчального закладу «Навчально-виховного комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»,  команда «Паросток» Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради та «Матрикс» комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».

Вміння аналізувати, чітко і конструктивно представляти розв’язок завдання продемонстрували учні, які отримали першість в індивідуальному рейтингу:

І місце – Василенко Катерина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" № 2 м. Каменя-Каширського;

ІІ місце:

-Калінчик Катерина, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок" с. Замшани;

-Романенко Яна, учениця 11 класу комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області".

ІІІ місце:

-Чуприна Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області";

-Калінчик Анастасія, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – дитячий садок" с. Замшани;

-Євдокімова Вероніка, учениця 10 класу комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради";

-Губерук Аліна, учениця 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Імені Героїв Небесної Сотні;

-Кривдік Ірина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" №2 м. Каменя-Каширського.

Вітаємо юних дослідників біологічних явищ! Наснаги та перемоги у фіналі Всеукраїнського турніру!

Під час ХХ обласного турніру юних математиків школярі змагалися у здатності розв’язувати спільними зусиллями складні математичні проблемні завдання, надавати розв’язок у переконливій формі (комп’ютерні  презентації) та захищати їх у науковій дискусії (математичному бої), аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані із завданнями, кваліфіковано опонувати відповіді інших команд.

В ході змагання члени команд виявили ґрунтовні знання з математики, вміння думати, міркувати, переконувати, боротися за успіх та перемогу.

В командній першості призові місця вибороли:

І місце – збірна команда м. Луцька.

ІІ місце:

-команда Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

-команда навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне;

-команда навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт Іваничі.

ІІІ місце:

-команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні;

-команда учнівського наукового товариства «Оріон» м. Нововолинська;

-команда Ковельської міської філії Волинської обласної МАН;

-команда Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Турнір юних математиків став досить результативним, показав науковий потенціал нашої волинської молоді. Найкращими в індивідуальній першості стали:

І місце – Кочулап Богдана, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

ІІ місце:

-Обертас Андрій, учень 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

-Колбасюк Степан, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

-Філіпчук Ольга, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

ІІІ місце: 

-Лукашук Юлія, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне;

-Бойко Ірина, учениця 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

-Кобук Назар, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» смт Іваничі;

-Штик Єлизавета, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне;

-Торчило Андрій, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум».

Вітаємо команди-переможці та їхніх наставників! Подальшого творчого зростання, якнайшвидшого втілення наукових задумів у життя та успіхів на  ХХ Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й.Ядренка!