Новини


Відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Волинська осінь»

2

Лис
2017

Понад 550 школярів з районів та міст Волині взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Волинська осінь», що відбулися з 31 жовтня по 2 листопада 2017 року в Старовижівському, Рожищенському та Локачинському районах.

Це традиційні змагання, які обласний Центр туризму, спорту та екскурсій за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації проводить щороку на осінніх канікулах на різних територіях області, залучаючи якомога більше дітей до активного та пізнавального дозвілля.

На заході були присутні:  депутат обласної ради Михайло Скопюк, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, начальник відділу освіти Старовижівської райдержадміністрації Валентина Яриніч, начальник відділу освіти Локачинської райдержадміністрації Олексій Комар, заступник начальника відділу освіти Рожищенської райдержадміністрації Василь Масюк.

Протягом трьох днів юні спортсмени змагалися за першість у шести вікових групах від 10 до 16 років. З компасом і картою школярі долали дистанції від 1 до 4 км лісовими стежками у пошуках контрольних пунктів.

Спортивне орієнтування – цікавий вид спорту, доступний для дітей різного віку. Вміння орієнтуватись на місцевості є важливим елементом у загальному розвитку дитини. Азам орієнтування, подолання природних перешкод навчають дітей у туристсько-спортивних гуртках і секціях. А на змаганнях діти мають змогу продемонструвати свої вміння та навички.

Найкращі результати в командному заліку показали школярі Старовижівського району, які кожного дня були лідерами змагань. Двічі серед призерів були юні орієнтувальники Любомльського району, а також призові кубки дістались спортсменам Камінь-Каширського, Локачинського, Луцького районів та міста Луцька.

Переможці та призери в загальному заліку отримали грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубки, в особистому заліку в кожній групі дітям вручили дипломи Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій.