Новини


Відбувся Чемпіонат Волині з водного туризму

2

Тра
2018

29 команд – 16 дитячих та 13 дорослих з різних територій Волині змагались за звання чемпіона у водному туризмі.

Змагання, організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, Волинською федерацією спортивного туризму, за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації,  Маневицького центру творчості дітей та юнацтва, відбулися з 28 по 30 квітня 2018 року на річці Стохід поблизу сіл Черськ і Троянівка Маневицького району.

   

На урочисте відкриття прибув голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, начальник Маневицького відділу освіти Валентина Книш, які побажали учасникам вдалих стартів та хороших фінішів.

Для спортсменів було підготовлено цікаві та досить непрості дистанції. В перший день екіпажі долали на байдарках дистанцію «Спринт» - 4-х кілометровий маршрут з проходженням восьми обов’язкових  контрольних пунктів. Перед стартом екіпажі отримували карту з маршрутом та засоби для відмітки. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на дистанції, дозволяла учасникам відразу на фініші побачити характеристику свого руху на маршруті та рейтинг серед команд. Щоб пройти дистанцію, треба було не лише добре фізично працювати на веслах, а велике значення відігравало вміння орієнтуватися по карті. Серед переможців у даному виді були команди Старовижівського району.

   

На короткій дистанції «Слалом» другого дня учасники демонстрували свої вміння та вправність у володінні байдаркою для проходження перешкод на воді – 10 воріт у різних напрямках. На цій дистанції лідерами серед юнаків став Максим Кузьмук та Сагаль Богдан із Старовижівського району, серед змішаних екіпажів – Анастасія Шкода та Іван Супронюк із Маневицького району, а серед дорослих – чоловічий та жіночий екіпажі з Маневицького району: Микола Ясюк та Віктор Самолюк, Ніна Ясюк та Анастасія Климчук.

   

У загальному заліку на двох дистанціях першу та другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків очолили команди зі Старовижівського району – учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Сереховичі та вихованці районної станції юних туристів; ІІІ місце посіли господарі змагань – спортсмени села Троянівка Маневицького району. Серед дорослих екіпажів виграла команда села Троянівка Маневицького району.

Вітаємо переможців!