Новини


Відбувся фестиваль «Моє веселкове дитинство»

1

Чер
2017

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року педагоги Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів разом зі своїми вихованцями взяли участь у заходах, що відбулися у місті Луцьку.

В рамках фестивалю «Моє веселкове дитинство» проведено майстер-класи, представлено колективні творчі роботи. У локації дитячих розважальних програм: боді-арт, художній пленер «Усміхнена дитина – щаслива дитина», конкурс малюнка на асфальті «Моє веселкове дитинство». Діти за допомогою керівників гуртків ВДЦЕВ створили стрічку побажань воїнам АТО, намалювавши свої мрії про мирну Україну.  Виготовлено колективну інсталяцію «Мирна Україна», над якою з цікавістю та ентузіазмом поруч з дітьми працювали і дорослі. Колективна дитяча робота «Квітка мрій та надій» подивувала присутніх і стала своєрідною фотозоною для усіх бажаючих зробити яскраві світлини. У локаціях працювали керівники осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти», студій образотворчого мистецтва «Радість» та «Дивосвіт».

На головній сцені фестивалю свій талант вміння і майстерність подарували усім діткам та дорослим вихованці клубу спортивного бального танцю «Фортуна» та театру танцю «Енергія добра».

Вихованці ВДЦЕВ виступили у Волинському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, викликавши своїми виступами в особливих дітей позитивні емоції та щиру дитячу вдячність.

У фестивалі «Ми діти твої, Україно», що відбувся у Палаці учнівської молоді міста Луцька, взяли участь вихованці театру танцю «Енергія добра», які стали переможцями попереднього міського хореографічного конкурсу «Танцювальна веселка».

Таким  яскравим, позитивним і емоційним став святковий день для вихованців, батьків і педагогів ВДЦЕВ. Тож нехай у наших дітей кожен день буде мирним та щасливим!