Новини

Відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій — 2017»

16

Чер
2017

У Луцьку завершився обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій – 2017». Протягом 4 днів учасники змагалися з бігу на 60, 800, 1000 метрів, стрибків у довжину, метанні м’яча, плаванні 50 м та піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1хв., долали естафети 8х50 метрів.

За підсумками спортивної боротьби перемогу здобули господарі змагань – команда Волинської області, яка набрала 2537 балів. Команду до змагань готували вчителі КЗ «НВК № 26 Луцької міської ради» Лариса Накоскіна та Олександр Сидорук.  Друге місце посіла команда Кіровоградської області – 2467 балів, третє місце виборола команда Львівської області – 2434 бали.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.