Новини


Волинські туристи-лижники — одні з найсильніших в Україні

5

Лют
2018

 

З 1 по 5 лютого 2018 року в с. Буковець Івано-Франківської області відбувся Кубок України серед дорослих та Чемпіонат України серед юнаків з лижного туризму, організовані Міністерством молоді та спорту України, Федерацією спортивного туризму України та Українським державним центром туризму і краєзнавства Міністерства освіти і науки України.

   

У змаганнях взяло участь 15 команд з різних куточків України. Волинь представила три команди: дві юніорські, у складі вихованців обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Максима Патути, Софії та Наталії Варинюків, Анастасії Батко, Сергія Слонюка, Максима Дармовіса, Романа Стичинця та Діани Єфімової, та одну дорослу – інструктор обласного Центру туризму, майстер спорту України Олександр Оришко, колишні вихованці Центу туризму Тетяна Гись, Андрій Марчук, Олександр Романчук та вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Промінь Луцького району Володимир Казаков.

   

Змагання відбувались на трьох дистанціях – командна «Смуга перешкод», «Лижний маршрут» та естафета. Найскладнішою була дистанція «Лижного маршруту», де команди за допомогою карти долали 6-ти кілометровий маршрут з численними лижними та технічними етапами пересічною місцевістю. На маршруті спортсмени демонстрували різні види техніки спусків та підйомів, подолання лавинонебезпечного схилу, організовували переправу по колоді над яром, транспортування «потерпілого» на нартах.

   

В загальному підсумку перемогу на Кубку України черговий раз здобули волинські туристи-лижники, в активі яких  три перших місця на різних дистанціях.  Юніорська збірна теж виступила досить вдало – ІІ місце в загальному заліку на Чемпіонаті України з лижного туризму серед юнаків.

Вітаємо переможців!