Новини

Волинські туристи вибороли бронзові нагороди на Кубку України з пішохідного туризму

26

Чер
2017

З 22 по 26 червня 2017 року збірна команда обласного Центру туризму, спорту та екскурсій взяла участь у Кубку України серед юнаків  з пішохідного туризму, який відбувся на Закарпатті.

У змаганнях виборювали першість понад 100 спортсменів – представники 12 команд з різних областей України та міста Києва.

У складі волинської збірної виступали: Патута Максим,  Семенюк Борис,  Дармовіс Максим, Варинюк Наталія, Качанюк Катерина, Качанюк Софія, Шмига Іван, Єфімова Діана. Тренери команди – Володимир Казаков та Олександр Феш.

Змагання відбувалися на трьох дистанціях: особисто-командній та командній «Смузі перешкод», «Крос-похід».

Найкращі результати волинські туристи показали на особисто-командній «Смузі перешкод», виборовши ІІІ місце, в інших видах наші спортсмени увійшли в п’ятірку лідерів, серед яких були команди міста Києва, Чернігівської та Полтавської областей. Такі результати забезпечили волинській збірній бронзові нагороди на Кубку України з пішохідного туризму.

Попереду у спортсменів ще однин старт на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму серед юнаків  «ЄвроКарпати – 2017», які відбудуться з 26 по 30 червня цього року.

Вітаємо волинських спортсменів з перемогою!