Новини


Всеукраїнський Форум патріотичних справ

4

Гру
2017

З 1 по 3 грудня 2017 року у місті Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці», організований Міжнародною благодійною установою «Центр національного відродження» за сприяння  Міністерства освіти і науки України.

У Форумі взяли участь представники закладів загальної середньої, вищої та позашкільної освіти, громадських організацій, обласних центрів туризму і краєзнавства, методисти й тренери з національно-патріотичного виховання, фахівці координаційних рад при обласних державних адміністраціях.  

У Волинській області Центр туризму, спорту та екскурсій здійснює координацію навчально-виховної, інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи з питань національно-патріотичного виховання в закладах освіти. В складі делегації на Форумі побував директор Центру туризму Леонід Толстіхін, а також заступник директора Катерина Павлюк та методист Віталій Гнатюк.

У роботі взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, секретар міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Микола Величкович, директор Інституту проблем виховання НАПНУ, доктор наук, професор Іван Бех та інші.

Під час заходу розглянуто пропозиції науково-теоретичних і методичних основ з національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладах освіти та громадських об’єднаннях, обговорено пріоритетні заходи для дітей та молоді, окреслено перспективи розвитку дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В рамках Форуму учасники працювали в секціях за 10 напрямками, зокрема: «Наукове та навчально-методичне забезпечення військово-патріотичного напряму позашкільної освіти», Гра «Сокіл «Джура» як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді: фізичний та військово-патріотичний аспекти», «Роль, місце і організація гурткової роботи в системі національно-патріотичного виховання молоді».