Новини


Вшанували полеглих за Україну випускників ПТНЗ

22

Чер
2017

22 червня 2017 року у Нововолинському ВПУ відбулася година пам’яті випускників училища, які полягли в боротьбі за територіальну цілісність та державну незалежність України в ході антитерористичної операції.

Година пам’яті розпочалася розповіддю про кожного з восьми полеглих випускників. Педагоги розповідали про навчання в училищі, про роки мирного життя, про надії та мрії, про мобілізацію та про пекло війни. Учні читали поезію, яка ще більше підсилювала щем болю за втраченими життями, за випускниками, які білими птахами відлетіли у Безсмертя.

В рамках заходу батькам учнів вручено Книги Подвигу і Пам’яті полеглих за Україну випускників професійно-технічних навчальних закладів Волинської області, яку презентувала методист Навчально-методичного центру ПТО Світлана Юрченко.

Директор Нововолинського вищого професійного училища Валентина Приступа подякувала батькам за виховання синів та зазначила, що моральні якості та громадянська позиція Героїв гідні для наслідування молодому поколінню. Вона запевнила, що педагогічний та учнівський колективи училища свято берегтимуть пам’ять про кожного, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Батько загиблого кіборга Вадима Демчука Володимир Іванович подякував дирекції та педагогам училища за виховання учнів, за пам’ять про їхніх синів, що не забувають батьків Героїв і передав звістку від побратимів сина про те, що нині весь Донецький аеропорт потопає в червоних маках, які вперше проросли на місці аеропорту на крові полеглих українських бійців, ставши символом їх незламної мужності і жаги до життя.

Хвилиною пам’яті присутні вшанували випускників училища та всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину.