Новини


Виїзний мобільний офіс «Діти за мир, за єдину Україну» у 2017 році

4

Гру
2017

На виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, утвердження національних та загальнолюдських цінностей Волинський державний центр естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів проводить виїзний мобільний офіс «Діти за мир, за єдину Україну».

У березні здійснено виїзд мобільного офісу у Волинський ліцей-інтернат, проведено майстер-класи по виготовленню листівки воїнам АТО, створено колективну творчу роботу «Дерево життя», «Стрічка дитячих побажань», «З вірою в майбутнє». У заходах залучено понад 200 дітей.

В Іваничівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті за участю більше 50 дітей проведено конкурс малюнка «Юні патріоти», виготовлено обереги для солдатів «З любов’ю у серці».

У квітні засідання виїзного мобільного офісу відбулося у Нововолинському ліцеї-інтернаті. Учні виготовили інсталяцію «Серце патріота». Залучено понад 70 дітей. У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Пнівне Камінь-Каширського району учасники виготовили янголів-охоронців для воїнів АТО, виконали колективну інсталяцію «З добром у серці» та стрічку побажань «З вірою в майбутнє». До участі у заходах долучились понад 100 дітей.

У травні здійснено виїзд мобільного офісу в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Турійська. Проведено майстер-класи традиційної травомотанки, пленер «Майбутнє України очима дитини», створено колективну інсталяцію «Берегиня». Взяло участь понад 80 учнів.  

У червні-серпні проведено виїзди мобільних офісів у дитячі оздоровчі табори «Супутник», «Чайка», «Світязь», «Сонячний», «Ровесник». Для дітей організували майстер-класи з виготовлення оберегів, патріотичні боді-арти, танцювальні флешмоби, батли патріотичної пісні, вокальні батли «Голос патріота», створено колективні інсталяції «Берегиня», «Чайки», «Сонце дитячих промінців», «У вінку квітучім», написані листи солдатам. Цими заходами охоплено понад 1200 вихованців.

У вересні засідання виїзного мобільного офісу відбулося в Іваничівському районі. Школярі виготовляли інсталяцію «Серце патріота», написали колективний лист воїнам АТО «Повертайтеся живими», стрічку дитячих побажань «З вірою у перемогу», провели тематичний флешмоб. Понад 150 дітей стали учасниками.

У жовтні здійснено виїзди мобільного офісу у міста Горохів, Рожище, Берестечко. З учнями провели вокальний квест «Лети, моя пісне, у небо злітай. Миру і щастя солдатам бажай», патріотичний флешмоб «Діти Волині з вірою у перемогу», «Моя Вкраїно, все здолаєм ми, щоб ти дзвеніла і була весела», виготовили колективні роботи «У вінку барвистім побажання чисті». Всього залучено понад 700 дітей.

У листопаді засідання виїзного мобільного офісу проведені у с. Лище Луцького району. Діти взяли участь у патріотичному флешмобі «Тобі Україно», виготовили колективну інсталяцію «Дерево життя» та стрічку дитячих побажань «З вірою в майбутнє». До участі залучено більше 100 дітей.

Вихованці центрів дитячої та юнацької творчості, будинків школяра, дитячих оздоровчих таборів та учні закладів загальної середньої освіти організували урочисті концерти для воїнів, патріотичні флешмоби та зустрічі з учасниками АТО і волонтерами, військовими капеланами.

Керівники гуртків Калиш Алла Володимирівна, Мороз Анна Олександрівна, Байдюк Наталія Ростиславівна, Дідик Юлія Вікторівна, Артинюк Віталій Олександрович, Гнасюк Валентина Олексіївна, П’ясецький Юрій Миколайович провели майстер-класи для учасників заходів під час виїзних мобільних офісів. До роботи залучено понад 3000 дітей, в тому числі педагогів, батьків, волонтерів та учасників АТО.

Всі виготовлені обереги та зібрані речі передані волонтерам та військовим капеланам для воїнів, які захищають Східні рубежі нашої країни.