Новини


Засідання секції керівників гуртків художньо-естетичного напрямку закладів професійно-технічної освіти області

30

Лис
2017

30 листопада 2017 року на базі Луцького вищого професійного училища проведено засідання секції керівників гуртків художньої самодіяльності закладів професійно-технічної освіти, організоване Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

На засіданні розглянуто питання щодо результативності роботи гуртків художньо-естетичного спрямування за 2016/2017 навчальний рік в професійно-технічній освіті.

У роботі секції взяли участь методисти Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів та 14 керівників гуртків закладів  професійно-технічної освіти області. Під час секції проаналізовано роботу гуртків за минулий навчальний рік, розглянуто основні проблеми та окреслено завдання щодо їх вирішення.

Учасники ознайомились з роботою, що проводиться у закладі для розвитку професійної компетенції керівників художньої самодіяльності у сфері художньо-естетичного виховання.

З доповідями виступили керівники гуртків Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури, Луцького вищого професійного училища, Торчинського професійного ліцею, які поділились досвідом щодо ролі особистості керівника гуртка художньої самодіяльності в сучасному освітньому просторі, формування моральних цінностей учнів у гуртках художньої самодіяльності, концепції музичного виховання учнів на основі української національної культури.

В рамках заходу гості оглянули виставку кращих робіт учнів з декоративно-ужиткового мистецтва, прослухали виступи творчих колективів училища «Нас музика єднає».