Новини


Завершився обласний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

30

Тра
2016

29 травня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся обласний очний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”.

Конкурс зібрав кілька десятків старшокласників. Юні техніки та інформатики мали змогу представити свої проекти, які в майбутньому можуть стати повноцінними науковими розробками і принести користь людям. Моделі та макети продемонстровано у шести номінаціях: “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”, “Електроніка і приладобудування”, “Матеріалознавство та перспективні технології”, “Технічна творчість і винахідництво”, “Екологія та ресурсозбереження”, “Робототехніка та робототехнічні системи”.

Оригінальними виявилися розробки молодіжних сайтів, нові компютерні ігри, розробки та удосконалення технічних пристроїв.

Журі відзначило високий рівень базових знань, креативність конкурсних робіт Сальнікова Олексія та Пономаренка Олега, учнів 10 та 11 класів комунального закладу “Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №22 – ліцей” Луцької міської ради”; Свереди Миколи, учня 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”; Назарчук Вікторії, учениці 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області”; Субтельного Миколи, учня 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Роботи учасників рекомендовано до участі у  VІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інновацій та творчих проектів “Майбутнє України” у номінаціях: “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”, “Електроніка та приладобудування”, “Матеріалознавство та перспективні технології”, “Технічна творчість та винахідництво”, “Екологія та ресурсозбереження”.

Конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України” – важливий етап для самореалізації школярів, для яких наука і техніка стали невід’ємною частиною життя. Якщо майбутнє нашої держави залежатиме від такої талановитої молоді, то незабаром Україна прославиться корисними технічними інноваціями.