Змагалися юні автомоделісти Волині

21

Бер
2018

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові, кімнатні кордові моделі), в яких взяло участь 14 команд з районів та міст області, відбулися на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

У перегонах з трасових  автомоделей змагалося 7 команд (32 учасники). Програмою змагань передбачено особисту та командну першість у класах автомоделей  «RETRO», «F-1», «Вантажівка», «G-33», «G – 12», «Євроспорт стандарт». Під час стартів використовувалася траса із системою електронної засічки та комп’ютерною програмою, яка визначила результати.

У командному заліку з трасового автомоделізму І місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Зінчук В.О.),  ІІ місце – команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Данильчук І.Є), ІІІ місце виборола команда ЗОШ І-ІІ ступенів с. Звірів Ківерцівського району (керівник Семенюк В.С).

У змаганнях з кімнатних кордових автомоделей взяло участь 7 команд (30 учасників), які змагалися у  4 класах моделей: ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка.  Переможцями  в командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) стали: команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Данильчук І.Є), команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Пивоваров В.Л.), команда Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Семенюк В.С.).

На завершення змагань переможцям вручено дипломи управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, кубки та медалі. Керівники команд-переможців отримали грамоти за вагомий внесок та креативний підхід до виховання підростаючого покоління, активну діяльність щодо виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей, підготовку команд-переможців обласних відритих змагань з автомодельного спорту.