Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів

для  формування складу Регіональної ради молодих вчених

при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації

Згідно з ініціативою рад молодих вчених вищих навчальних закладів Волині, відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації буде утворена Регіональна рада молодих вчених (далі - Рада). Метою діяльності Ради є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні державної політики у відповідній сфері, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень і захисту їх прав та інтересів. Склад Ради обирається строком на п’ять років і затверджується на підставі протоколу установчих зборів, які будуть проведені у вересні цього року.

Відповідно до пункту 12 Типового положення про раду молодих вчених при органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 822, для  формування складу Ради створюється ініціативна робоча група з підготовки установчих зборів.

Запрошуємо молодих вчених, які бажають працювати в ініціативній групі, подали до 20 серпня цього року в електронному вигляді заявку на адресу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації: post@uon.voladm.gov.ua.