Мережа  позаміських  закладів  оздоровлення  та  відпочинку  Волинської  області, які будуть функціонувати в 2018 році  та здійснювати оздоровлення дітей


Назва

закладу

Місцезнаходження

Керівники установ, організацій, управлінь, відділів

Контактні телефони

Власність

Графік проведення змін

Орієнтовна вартість ліжко - дня

(грн.)

1

«Веселка»

с. Терешківці Горохівського району

Дзецько

Галина  Андріївна

(03379)22944,

098-294-54-72

 

 

Приватна, района профспілкова організація працівників  агропромислового комплексу

24.06-07.07.

08.07-21.07.

25.07-07.08.

285

2

«Супутник»

с. Світязь

Шацького району

Грановський

Василь Григорович

 

 

(0332)722072

Приватна, обласна профспілкова організація працівників освіти і науки

03.06-16.06

19.06-02.07

05.07-18.07

21.07-03.08.

322

 

3

«Чайка»

с. Світязь

Шацького району

Шахраюк Віталій Федорович

 

 

067-332-10-87

 

 

 

 

Приватна, обласна організація  профспілки працівників охорони здоров’я

16.06-30.06

03.07-17.07

20.07-03.08

06.08-20.08

263

 

4

«Світанок»

с. Дачне

Ківерцівського району

Сабурова

Ольга Миколаївна

 

(0332) 725515,

099-023-97-51

 

 

Приватна, обласна організація профспілки працівників державних  установ

16.06-29.06

02.07-22.07

25.07-14.08

215

5

«Сонячний»

с. Гаразджа

Луцького району

Толстіхін Леонід Миколайович

 

 

(0332) 241035,

797528,

050-930-30-34

 

 

Комунальна, обласний центр туризму, спорту та екскурсій

12.06-02.07

05.07-18.07

21.07-10.08

12.08-25.08

220

 

6

«Ровесник»

с.Забороль

Луцького району

Лещенко Зіновія Богданівна

 

 

(0332) 724800

Комунальна, управління освіти виконкому Луцького міської ради

09.06-29.06

02.07-22.07

25.07-14.08

17.08-26.08

220

7

«Оберіг»

с.Уховецьк Ковельського району

Ревейчук Ірина Федорівна

(03352) 59400

Комунальна, відділ освіти Ковельської  райдержадміністрації

18.06.-01.07.

04.07.-17.07.

20.07.-02.08.

200

8

«Прикордонник»

с.Литовеж Іваничівського району

Остапюк Микола Павлович

(03344)31794

Комунальна, управління освіти виконкому Нововолинської міської ради

05.06.-18.06

21.06.-11.07

14.07.-27.07

30.07.-12.08

160

9

«Світязь»

с. Пульмо

Шацького району

Вірковський

Валентин Петрович

 

 

(03342)27700

Комунальна, Володимир-Волинська спеціалізована   школа-інтернат  І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»

01.06.-14.06.

16.06.-29.06.

01.07.-14.07.

16.08.-05.08.

07.08-27.08

198

10

«Парасолька»

с.Дольськ

Турійського району

Третьяков Віктор Анатолійович

0503721101

Приватна, приватний підприємець Третьяков В.А.

01.06.-14.06.

17.06.-30.06.

03.07.-16.07.

01.08.-14.08.

17.08.-30.08

320

11

«Барвінок»

с. Павлівка Іваничівського району

Король Світлана Дмитрівна

(03372)21168

 

Комунальна, відділ освіти та молоді   Іваничівської  райдержадміністрації

01.07-14.07.

16.07-29.07.

 

200